אופנת אורן
 
 
 
 
התקשרו לאופנת אורן
053-4363270
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
אופנת אורן היא החנות הגדולה בטבריה לחליפות חתן. כבר יותר מ-48 שנים שאנו מלבישים חתנים מטבריה והסביבה ובונים להם לוק מושלם שכולל חולצה מכופתרת, חליפה, מכנסיים מחויטים, נעליים ואפילו פפיון או עניבה. אין לך סיבה לבזבז יום שלם על חיפושים ומדידות – אצלנו תמצא הכול, ועם הליווי והייעוץ שלנו גם תעשה את זה במהירות שיא. אם תרצה, תוכל גם לתפור חליפה בעיצוב אישי לפי מידה ולטעמך.

גם השושבינים ושאר הגברים במשפחה מוזמנים לבוא ולבחור חליפות לחתונה. אל תדאג – אנחנו נוודא שאף אחד לא ייראה יותר טוב ממך
...

חובב מותגים? טוב שבאת!

אם אתה אוהב ללבוש מותגים, הגעת למקום הנכון. באופנת אורן תמצא חליפות מחויטות וחליפות ספורט-אלגנט של השמות הכי חזקים באופנת הגברים: הוגו בוס, טומי הילפיגר, רפאל נדאל, גאנט, ארמני ומעצבים נוספים. עם לוק כזה רק יישאר לפרוס לך שטיח אדום כל הדרך לחופה. פאפארצי כבר סגרתם?

לא רק חתנים...
אלינו מגיע כל מי שרוצה להיראות טוב, ובשביל זה לא צריך לשבור כוס ובטח שלא לבקר ברבנות. מלבד חתנים נרגשים, אנו מלבישים אנשי עסקים שמחפשים חליפה מעונבת לפגישות (שאולי יכניסו להם הרבה מאוד כסף...). גם חברי כנסת מגיעים ומרכיבים מראה ייצוגי שיתאים גם לישיבות המליאה וגם לראיונות בטלוויזיה. יש אפילו סיכוי טוב שתפגוש אצלנו סלב שצריך חליפה מעוצבת, כי כשהצוות של גיא פינס בשטח חשוב להיראות מושלם - לא פחות.
 
לחץ כאן לתמונות של חליפות נבחרות וצור קשר כדי להתייעץ או לתאם פגישה אישית: 053-4363270.
 
 
 
חליפות חתן בטבריה